Menu

czwartek, 24 grudnia 2015

Świąteczne czytanie - książki na prezent


Święta to czas kiedy chcemy obdarować naszych bliskich prezentami. Jedna są mniejsze, drugie większe, jednak wszystkie powinny pasował do odbiorcy i być przygotowane z myślą o nim. Dlatego też, w moim domu zawsze pod choinką znajdą się jakieś książki. Chociażby miała to być tylko jednak książka to zawsze tam będzie. W tym roku nie mogło być inaczej.

Pierwsza pozycja to Lori Nelson Spielman - Lista marzeń. Literatura współczesna, lekkie i szybkie czytanie. Po krótce, to historia kobiety, która w swoim życiu ma wszystko bardzo dokładnie poukładane do czasu, kiedy umiera jej matka i zostawia jej w testamencie nie tylko spółkę ale również dokładny plan na życie... Czy jej się to spodoba i jak sobie z tym poradzi? Musicie przeczytać :) 


Książka idealna dla kobiet czyli naszych mam, babć czy sióstr, które uwielbiają lekkie historie o życiu. 

Druga pozycja to Piotr C - Pokolenie kobiet IKEA. Jeżeli jest Wam znana historia pokolenia Ikea, to ta część może być dla Was sporym zaskoczeniem albo ciekawą kontynuacją. 
"Światu trzeba stawiać duże wymagania. Trzeba się z nim ścigać i udowodnić, że się jest lepszym. A później upić się z przyjaciółmi, zjeść coś dobrego, posłuchać ulubionej muzyki i poleżeć na pustej plaży w jakimś ciepłym miejscu. Nie żeby było to idealne rozwiązanie. Ale w chwili obecnej wydaje mi się najlepsze."
Taki prezent idealnie sprawdzi się dla kobiety i dziewczyny nowoczesnej, która doskonale odnajduje się w dzisiejszym świecie. Na pewno ucieszy się z niej siostra czy przyjaciółka. 

David Baldacci - Dzień zero, to idealna książka dla czytelników, którzy lubią mocne historie. Dzień zero to pierwsza część z serii kryminalno-sensacyjnej, której głównym bohaterem jest najlepszy amerykański agent. To jedna z książek, które mam do przeczytania, więc niedługo napiszę o niej coś więcej. Dzień zero to idealny prezent nie tylko dla mężczyzn ale również dla kobiet. Na pewno dla osób, które lubią zagłębić się w historie, którą czytają. 

Jerzy Dudek - Nierealna kariera. Ta książka nie każdemu może się spodobać, jednak dla piłkarskiego fana może być pozycją obowiązkową. Więc możemy pokusić się o nią, jeżeli mamy w domu fana piłki nożnej lub samego piłkarza Jerzego Dudka. 

Maja Popielarska - Pokochać ogród, to książka, którą może przeczytać każdy, niekoniecznie ten kto ma ogród czy inny kawałek zieleni. W książce znajduje się dużo ciekawych porad nie tylko na temat samego ogrodnictwa ale również na temat małej architektury. Pozycja idealna na prezent dla zapalonego działkowca, miłośnika natury czy przydomowego ogródka. 

Ostatnia książka, największa z tej listy, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych książek. Walter Isaacson - Steav Jobs, na pewno zostanie tutaj szerzej opisana, jak tylko do niej przysiądę za jakiś czas. Książka obowiązkowa dla fanów Apple'a czy samego Steav'a. 
Udostępnij:

          Brak komentarzy  

Kategoria:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popularne

Archiwum

Copyright © PRZELITERUJE |

Design by Anders Norén |